Movies
Ratings
174
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0

OldboyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
CubeRated ★ 3.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Land of MineRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
12 StrongRated ★ 4.0

The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Mystic RiverRated ★ 4.0

Lone SurvivorRated ★ 4.0
CoherenceRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5