Titles you rated

KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 2.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0

Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5

My Boss, My TeacherRated ★ 2.5
D-WarRated ★ 2.5