Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 0.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Dr. BrainRated ★ 2.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Be PositiveRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 4.5