Movies
Ratings
1263
DetentionRated ★ 3.0
Millennium ActressRated ★ 4.0

The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5- Woman Play Twice - Bland WomanRated ★ 3.0

BugoniaRated ★ 4.0
The Desert of the TartarsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MahjongRated ★ 3.5
Ten Nights of DreamsRated ★ 2.5
The GoddessRated ★ 3.5
NashvilleRated ★ 4.0
3 WomenRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 3.0
The Yin-Yang MasterRated ★ 2.5
Coming HomeRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0