Movies
Ratings
259
The SubstanceRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.5
The Woman Who RanRated ★ 2.5
DeerskinRated ★ 4.0
The ScoundrelsRated ★ 1.5
Wind RiverRated ★ 3.5

WonderRated ★ 3.0
RageRated ★ 4.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0

Little ForestRated ★ 2.5

BurningRated ★ 3.5

VenomRated ★ 3.5

Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
ArcticRated ★ 3.5
Minding the GapRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0