Movies
Ratings
673
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0

The First Slam DunkRated ★ 3.0
The UglyRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.0

HelplessRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0

Yadang: The SnitchRated ★ 3.5

Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.0

Shot CallerRated ★ 2.0
Primal FearRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 5.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5