Movies
Ratings
100

Open CityRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0

Mr. SocratesRated ★ 5.0

The Berlin FileRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 1.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0

The Way HomeRated ★ 2.0

Kick the MoonRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0

Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0

Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0

ShrekRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0