Movies
Ratings
751
BarbieRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Kinds of KindnessRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0

Kick the MoonRated ★ 3.0

Art of FightingRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
DogManRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0

Happy EndRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0