Movies
Ratings
314
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Paris, TexasRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 3.5
YakutatazuRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
Mystery TrainRated ★ 4.0
Vengeance Is MineRated ★ 4.0
Sound of FallingRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5

The MediumRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 3.5