Titles you rated
GlassRated ★ 3.0

Inside meRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0

Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 2.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
DancerRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0