Movies
Ratings
243
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5

ArrivalRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5

Late Night With the DevilRated ★ 3.0

A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
House of the SeasonsRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5

I, The ExecutionerRated ★ 3.0