Titles you rated

DropRated ★ 2.5

MaterialistsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 4.0
WolfsRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Night FishingRated ★ 3.0
The AmateurRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5

Boiling PointRated ★ 3.5

28 Years LaterRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 5.0
A Complete UnknownRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0