Movies
Ratings
772
Taxi DriverRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
ProtectorRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 4.0

Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5

BugoniaRated ★ 4.0

Princess MononokeRated ★ 4.0
Baby AssassinsRated ★ 4.0

No Other ChoiceRated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
SplitRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0

MotherRated ★ 1.0