Titles you rated

Voices of a Distant StarRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0

Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0

The Face ReaderRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 2.5

Nameless GangsterRated ★ 3.0

The UnfairRated ★ 5.0

LUCK KEYRated ★ 3.0

VenomRated ★ 2.5

TunnelRated ★ 3.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0

Midnight RunnersRated ★ 3.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0