Movies
Ratings
191
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
SproutRated ★ 3.5
GuestRated ★ 3.0

1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.5

ExitRated ★ 4.0

CartRated ★ 3.0

Extreme JobRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 4.5
The TableRated ★ 3.0

Little ForestRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0

The Truth BeneathRated ★ 2.5

Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5

The Kirishima ThingRated ★ 3.5