Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 4.0
QueerRated ★ 4.0
SabrinaRated ★ 4.0
SuffragetteRated ★ 4.5

MasqueradeRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0

WhiplashRated ★ 4.0

VeteranRated ★ 3.5

Moonlit WinterRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5