Movies
Ratings
917
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0

EscapeRated ★ 2.0
ElioRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mirrors No. 3Rated ★ 2.5
September 5Rated ★ 3.0
The RosesRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The Boys in the BandRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5

Perfect DaysRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5