Series
Ratings
37
Green Mothers ClubRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Nothing But ThirtyRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Great PassageRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0

SKY CastleRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 3.5