Movies
Ratings
852
Erin BrockovichRated ★ 3.5
SawRated ★ 2.5

After My DeathRated ★ 2.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 1.0

The ThroneRated ★ 3.0

CarolRated ★ 4.0

IntruderRated ★ 2.5
HEART ATTACKRated ★ 3.0

BurningRated ★ 3.0

Inside MenRated ★ 3.0

Green BookRated ★ 2.5
Blood SimpleRated ★ 2.5
Blade RunnerRated ★ 2.5

ExitRated ★ 4.0

Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0

MidsommarRated ★ 2.0
GoodFellasRated ★ 4.0

HelplessRated ★ 3.5
SnatchRated ★ 3.0
VacancyRated ★ 2.5