Series
Ratings
145
방과후 태리쌤Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Skyscraper LiveRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
TempestRated ★ 4.5
Unknown SeoulRated ★ 4.5
Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
JeongnyeonRated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 4.5

Love in the Big CityRated ★ 4.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0