Series
Ratings
42
Hot SpotRated ★ 5.0

Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0

UnnaturalRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 4.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.0
I Don't Want To Be Friends With YouRated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 2.5
#RemoloveRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
Nothing But ThirtyRated ★ 5.0