Movies
Ratings
412
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The UglyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0

The FabelmansRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0

The MercilessRated ★ 3.5

Someday or One DayRated ★ 2.0

The First Slam DunkRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Long DRated ★ 0.5
Men in BlackRated ★ 3.5

Love in the Big CityRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 1.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.0
The Plan ManRated ★ 2.0
Drive My CarRated ★ 4.0

Secret SunshineRated ★ 4.5
My Dear EnemyRated ★ 3.5