Movies
Ratings
338
KOKUHORated ★ 4.5
The NonsenseRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The UglyRated ★ 3.0

I Saw the DevilRated ★ 2.5
Homeward BoundRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Candid shotRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 2.5

CabrioletRated ★ 2.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
Leave at Door, Bell XRated ★ 3.0

ResistanceRated ★ 4.0

Yadang: The SnitchRated ★ 2.0

NoiseRated ★ 2.0
TrioRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0