Movies
Ratings
632
FrankensteinRated ★ 3.5
AuditionRated ★ 3.5

After My DeathRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.0
Wood Job!Rated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.5
MoonRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0

Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0

The Kid with a BikeRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
We Couldn't Become AdultsRated ★ 3.0