Movies
Ratings
541
Good NewsRated ★ 4.0

Late Night With the DevilRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0

Amazon Bow MasterRated ★ 0.5
The Great BattleRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5

Midnight RunnersRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.5

I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
The First OmenRated ★ 4.0

Troll FactoryRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0