Movies
Ratings
312
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0

MoneyRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Borg vs McEnroeRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 4.5

The ClosetRated ★ 2.5
Pain and GloryRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5

Intimate StrangersRated ★ 4.0

Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5

Extreme JobRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0

Green BookRated ★ 4.0