Series
Ratings
57
ChernobylRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.0

Nodame CantabileRated ★ 4.5

Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0