Movies
Ratings
871
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Leave No TraceRated ★ 4.0
ScavengerRated ★ 0.5
The Green KnightRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 3.0
VagabondRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
All the Money in the WorldRated ★ 4.0
ApplesRated ★ 4.5

Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
SinisterRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 4.0
The Sense of an EndingRated ★ 4.0
SwallowRated ★ 4.5

After My DeathRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.5