Series
Ratings
181
The Art of SarahRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Unknown SeoulRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 2.5
DoubtRated ★ 4.0
The Law According to Lidia Poët Season 1Rated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Our beautiful SummerRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
ConnectionRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
May It Please the CourtRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0