Movies
Ratings
777
Happy Death DayRated ★ 3.5

Another ChildRated ★ 3.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.0

VeteranRated ★ 3.0
BrooklynRated ★ 3.0

Lady BirdRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
Five Feet ApartRated ★ 3.5
TullyRated ★ 3.5
The Secret ScriptureRated ★ 3.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0

Green BookRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0