Series
Ratings
120

Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Wonder ManRated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Physical: AsiaRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.0
신인감독 김연경Rated ★ 4.5
The ManipulatedRated ★ 2.5
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Splinter Cell: DeathwatchRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
TempestRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0