Movies
Ratings
605
SullyRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
To LiveRated ★ 4.0
My SunshineRated ★ 4.0

Perfect DaysRated ★ 5.0

Past LivesRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 5.0
Persian LessonsRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0

Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
Holy MotorsRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Third MurderRated ★ 4.0
MaborosiRated ★ 4.0