Movies
Ratings
158
Life Overtakes MeRated ★ 5.0
The Monk and the GunRated ★ 4.0

Perfect DaysRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
Showing UpRated ★ 4.0
Crip CampRated ★ 4.0
CodaRated ★ 5.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.5

I, The ExecutionerRated ★ 1.5

EscapeRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
On Body and SoulRated ★ 3.5
The Last DuelRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
ShineRated ★ 2.5

PilotRated ★ 3.0
May DecemberRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0