Movies
Ratings
1232
The Last LaughRated ★ 3.5
The KidRated ★ 3.5
AningaaqRated ★ 3.0

Holy PunchRated ★ 2.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.5
Uncle Boonmee Who Can Recall His Past LivesRated ★ 5.0
A Long FarewellRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
RetributionRated ★ 3.5
Don't Hug Me I'm Scared 2: TimeRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.5
Good MorningRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
Lone Wolf and Cub: Sword of VengeanceRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Squaring the Circle (The Story of Hipgnosis)Rated ★ 3.5
Tony TakitaniRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0