Movies
Ratings
1391
Velvet BuzzsawRated ★ 2.5
The 8th NightRated ★ 3.0

The Drug KingRated ★ 1.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
Night in ParadiseRated ★ 1.5
The Broken Hearts GalleryRated ★ 2.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5

R-PointRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 2.5
Little JoeRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0
The InvasionRated ★ 3.5

Summer Days With CooRated ★ 4.0
Spring BreakersRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 3.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 2.5