Titles you rated


A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The BodyRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 2.5

Now You See Me 2Rated ★ 4.0

Decision to LeaveRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0

Begin AgainRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0

DefaultRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.5

A Taxi DriverRated ★ 3.5

The Man Standing NextRated ★ 3.5

MasterRated ★ 3.0

HereditaryRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0

Midnight RunnersRated ★ 3.0

The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5

Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0