Movies
Ratings
961
The King's WardenRated ★ 3.5

No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5

Only YesterdayRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5

Love in the Big CityRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0