Movies
Ratings
29
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0

King and the ClownRated ★ 4.5

The ChaserRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5

The Berlin FileRated ★ 3.5

SilencedRated ★ 4.0

Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5

SnowpiercerRated ★ 4.0

Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5

The Face ReaderRated ★ 3.5

The Man from NowhereRated ★ 4.0

Ode to My FatherRated ★ 3.5

Nameless GangsterRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0

Architecture 101Rated ★ 4.5

All About My WifeRated ★ 3.5

The ThievesRated ★ 3.5

Begin AgainRated ★ 4.0