Titles you rated
God of WarRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0

Attack on TitanRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0

One Punch ManRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0