Titles you rated
Grey's AnatomyRated ★ 3.0

Something in the RainRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0

Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5