Movies
Ratings
550
Alien³Rated ★ 3.5

NightcrawlerRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0

MapadoRated ★ 3.0

Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0

King and the ClownRated ★ 2.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0

Cold EyesRated ★ 2.5

FluRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 0.5

Tabloid TruthRated ★ 0.5
PompeiiRated ★ 2.0
San AndreasRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 4.0

The HimalayasRated ★ 2.0