Series
Ratings
60
Extraordinary YouRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 1.0
Gravity Falls Season 2Rated ★ 5.0
Gravity Falls Season 1Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0
Uncle GrandpaRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
High CookieRated ★ 1.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
ChambersRated ★ 2.0
BargainRated ★ 0.5
My MisterRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.5

Migi & DaliRated ★ 4.5