Movies
Ratings
996
JulesRated ★ 3.0

Perfect DaysRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0
The AmateurRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
His Three DaughtersRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0

A Hard DayRated ★ 4.0
Inland EmpireRated ★ 2.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
MarshallRated ★ 3.5