Movies
Ratings
177
CallRated ★ 4.5

Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5

ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5

Extreme JobRated ★ 4.0

Green BookRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0

Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Flavors of YouthRated ★ 4.5

OldboyRated ★ 5.0
Christopher RobinRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5