Movies
Ratings
109
The World of LoveRated ★ 4.5

ArrivalRated ★ 4.0

AkiraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0

The Dream SongsRated ★ 4.5

CobwebRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.5

AftersunRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0

Past LivesRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
No BearsRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5