Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0

Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
MagnoliaRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0

Troll FactoryRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5

The WhaleRated ★ 4.5

ExhumaRated ★ 4.0
Martin EdenRated ★ 4.0
Love & FriendshipRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 5.0