Titles you rated

Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Day of the JackalRated ★ 2.5
WestworldRated ★ 2.5
Dream ProductionsRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
On the Verge of InsanityRated ★ 4.5
Damn Good CompanyRated ★ 5.0
WayneRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0