Movies
Ratings
359
BelieverRated ★ 5.0
Student ARated ★ 2.5
OblivionRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 0.5

The King's Case NoteRated ★ 0.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 5.0
PanRated ★ 2.0

1987: When the Day ComesRated ★ 5.0

The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 1.0
RatatouilleRated ★ 1.0

Be with YouRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 1.0
Suicide SquadRated ★ 1.0

Little ForestRated ★ 3.5
OrangeRated ★ 0.5
CocoRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 1.0