Series
Ratings
237
I Need RomanceRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0

Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 0.5
Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 0.5
Wang's FamilyRated ★ 2.0
The Liar and His LoverRated ★ 1.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 2.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Revolutionary LoveRated ★ 0.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 2.0