Series
Ratings
19
Secret GardenRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 4.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5

My Love From Another StarRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0